SURVIVAL Map
Mazury

Premiera mapy już w 2023 roku.

Image

Poznaj

Ahoj przygodo!
Niezniszczalna mapa Mazur
dla Ciebie!

Uwielbiasz żeglować, a woda to Twój żywioł? Świetnie się składa! Już teraz możesz niebanalnie ozdobić i wykorzystać jako drogowskaz przestrzeń na swoim statku, żaglówce czy kajaku. Niezniszczalne mapy wykonane na syntetycznym materiale są odporne na wodę i bez względu na warunki atmosferyczne zachowują swój kształt i kolor.

Z tą mapą znajdziesz drogę w każdych warunkach

W ulewnym deszczu, podczas silnego wiatru lub śnieżycy - po prostu wyciągnij odporną na to wszystko mapę i znajdź swoją drogę. Survivalową mapę z oryginalnego materiału Tyvek® DuPoint wykorzystasz w terenie również na inne sposoby.

Czy Twoja mapa nadaje się do survivalu?

Papierowe mapy nadają się tylko do jednego: wyznaczania kierunku. Survivalowa mapa z materiału Tyvek® może służyć jako ochrona przed deszczem, zimnem i promieniowaniem słonecznym. Przeniesiesz w niej wodę, wykorzystasz do zbierania deszczówki lub zrobisz z niej prowizoryczne nosidło.

Tyvek® od firmy DuPont - co to za materiał?

Tyvek® firma DuPont zaczęła produkować na przełomie lat 50. i 60. ubiegłego wieku. To wyjątkowo wytrzymała, paroprzepuszczalna, syntetyczna włóknina. Jest odporna na rozdarcia. Można ją łatwo i trwale barwić oraz poddawać recyklingowi.

Gdzie można wykorzystać niezniszczalną mapę?

Niezniszczalną mapę można umieścić na żaglach, burtach, a w skrajnych przypadkach wykorzystać ją nawet jako parasol! Odporna na wodę mapa to również ciekawy element dekoracyjny, który sprawi, że Twoja łódź będzie wyjątkowa.

Dlaczego warto wybrać taką mapę?

Mapa Mazur wykonana została w najlepszej rozdzielczości, dzięki czemu wyraźnie pokazuje wszystkie szczegóły. Mapa jest odporna na wodę, co sprawdzi się w trudnych warunkach podczas żeglowania. Niezniszczalna mapa to świetny element dekoracyjny, dzięki któremu wyróżnisz się wśród innych!

Image
Image
Image