SURVIVAL Map
Bieszczady

Premiera mapy już w 2023 roku.

Image

Poznaj

Survivalowa mapa Bieszczad
To więcej niż mapa.
Nie tylko wskaże drogę, ale przyda się także w trudnych sytuacjach.

Mapa, wykonana z syntetycznego i niezwykle trwałego materiału Tyvek, to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika górskich wędrówek i survivalu. Nie straszny jej deszcz, palące promienie słoneczne, brud, kurz, błoto czy wiatr.

Z tą mapą znajdziesz drogę w każdych warunkach

W ulewnym deszczu, podczas silnego wiatru lub śnieżycy - po prostu wyciągnij odporną na to wszystko mapę i znajdź swoją drogę. Survivalową mapę z oryginalnego materiału Tyvek® DuPoint wykorzystasz w terenie również na inne sposoby.

Czy Twoja mapa nadaje się do survivalu?

Papierowe mapy nadają się tylko do jednego: wyznaczania kierunku. Survivalowa mapa z materiału Tyvek® może służyć jako ochrona przed deszczem, zimnem i promieniowaniem słonecznym. Przeniesiesz w niej wodę, wykorzystasz do zbierania deszczówki lub zrobisz z niej prowizoryczne nosidło.

Tyvek® od firmy DuPont - co to za materiał?

Tyvek® firma DuPont zaczęła produkować na przełomie lat 50. i 60. ubiegłego wieku. To wyjątkowo wytrzymała, paroprzepuszczalna, syntetyczna włóknina. Jest odporna na rozdarcia. Można ją łatwo i trwale barwić oraz poddawać recyklingowi.

Mapa nie do zdarcia – dosłownie! O tej mapie można śmiało powiedzieć, że jest wielofunkcyjna. Co kryje się za tym określenie? Nie tylko wskaże drogę, ale przyda się w trudnych sytuacjach. Z powodzeniem można użyć jej np. jako osłony przed wiatrem i deszczem, przy jej pomocy można zaczerpnąć wody. 

Mapa, która pomaga i chroni Z jej pomocą o wiele łatwiej i przyjemniej zdobywać bieszczadzkie szczyty i połoniny, przemierzać szlaki, leśne ścieżki i rozległe łąki, przekraczać górskie potoki i docierać do wybranych punktów. 
Wykonana w skali 1:30 000.Zawiera również praktyczny poradnik i podpowiedzi,
jak przygotować się do wyprawy i jak radzić sobie w razie problemów.

Niezniszczalnymi mapami posługują się żołnierze US Army podczas misji specjalnych

Image
Image
Image